Divadelní svět

Úvod

V sedmém pádu

V sedmém pádu - Braňo Holiček

Studio Ypsilon  (Malá scéna)

režie Braňo Holiček

premiéra 14.6.2009

Repertoár Ypsilonky je zase bohatší o jeden skvělý kousek. Mladý, nadějný studující režisér Braňo Holiček uvedl v neděli 14.6.2009 na Malé céně Studia Ypsilon již svou druhou autorskou hru – V sedmém pádu. Jde o velmi zajímavě pojaté, dynamické představení.

Hlavním aktérem je vynikající Petr Vršek coby novodobý Don Juan. I přes to, že role je docela fyzicky náročná, Petr hraje jako vždy na 110 % a velmi přesvědčivě. Po boku hlavního hrdiny dále vystupení Jakub Slach, Barbora Popelková, Barbora Vyskočilová, Zuzana Stavná, Zuzana Norisová a Petr Hojer.

Hrdina se rozhodne pro seskok s padákem, který se ale naneštěstí neotevře. V tu chvíli mu před očima proběhne celý jeho „milostně“ velmi bohatý život. Víc Vám rozhodně neprozradím.

Představení je podle mě velmi zdařilé a vskutku velmi nápaditě zinscenované. Pokud jste zvědavi, jak náš Don Juan dopadne, určitě zavítejte do Studia Ypsilon. Jsem si jistá, že po představení budete odcházet naprosto nadšení ;-)
Poslední komentáře
25.06.2009 13:34:02: No tak musím naprosto souhlasit. Hra je to opravdu strašně dobrá a velmi jsem si jí užil, když jsem ...